Forum

AcasaPortalGalerieJocuriHoroscopCautareInregistrareConectare
2/Saptamana
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» neam mutat pe www.c-strikecity.tk
Sam Feb 11, 2012 11:47 am Scris de victorz

» Varcolacii
Sam Sept 24, 2011 5:18 pm Scris de Alexwolfhart

» Airsoft
Mier Aug 31, 2011 8:58 pm Scris de Wolfy

Distribuiţi | 

Cel mai mare criminal din istorie ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
alastair
God

masculin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 24
Clasă : Beutor amator
Data de inscriere : 28/02/2009

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mar Aug 18, 2009 4:36 pm

Vad ca va pasioneaza genul horror, asa ca am facut si eu un mic topic cu cei mai cei. ::
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
alastair
God

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mar Aug 18, 2009 4:37 pm

1.Jack Spintecatorul -a ucis mai multe prostituate intr-un cartier rau famat al Londrei .
2.Ion Ramaru -cel mai mare criminal din Romania
3.Ted Bundy -a ucis peste 100 de femei deghizat in instalator si imbracat in verde
4.Asasinul Boschetar din Baelarus -a devenit celebru pentru ca a reusti sa depaseasca detectorul de minciuni si proba testului ADN
5.Chuck Manson -a comis numeroase crime fiind internat si intr-un centruy de pshiatrie
6.Muhammadd Ali -lunetistul care a terorizat America
Sus In jos
alastair
God

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mar Aug 18, 2009 4:38 pm

acum pe bune indirect hitler a kilarit mult prea multi oameni! dar ca sa fiu ontopic - eu zic ca boske ala e tare
Sus In jos
Evelyna
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Ploiesti
Clasă : eleva
Data de inscriere : 18/04/2009

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto: scopul scuza mijloacele
Stare de spirit: fuckin` great ;)

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mar Aug 18, 2009 5:31 pm

Gilles de Rais(1404)-ii atragea pe copii in locuinta sa – in special baieti blonzi, cu ochii albastri –, dupa care ii viola, ii tortura, ii mutila si ii omora. De regula ejacula pe cadavre. (aviz baietilor blonzi cu ochi albastri )

Richard Trenton Chase(1950)-„Vampirul din Sacramento”, obisnuia sa bea sangele victimelor sau chiar sa manance cadavrele.(canibal sadic 8-|)

Jeffrey Dahmer-a ucis peste saptisprezece persoane - barbati si baieti. Criminalul se face vinovat de sodomie, necrofilie, dezmembrare a victimelor si canibalism. (inka un canibal...)

Andrei Chikatilo(1936)-„Macelarul din Rostov” Criminalul nu putea ajunge la orgasm decat in timp ce isi injunghia victimele.(asta da minte bolnava )

Joachim Kroll(1933)-Obisnuia sa-si taie victimele in bucati si sa le conserve in frigider, pentru a economisi banii care i-ar fi dat pe carne. (e o idee de a scapa de criza:)) )

Dr. Henry Howard Holmes-A absolvit facultatea de medicina din Michigan, apoi s-a mutat in Chicago sa practice farmacia.A omorat in total 27 de oameni. (asta da exemplu negativ...prea multa carte prosteste...) :D

Ultima editare efectuata de catre Evelyna in Sam Ian 23, 2010 10:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
alastair
God

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mier Aug 19, 2009 3:17 pm

Medicul Roxana Calin, care în luna iunie 1994 a ucis-o pe Iuliana Tinteanu, sotia amantului sau, dupa care a transat cadavrul, l-a împachetat în pungi si în ziare si l-a împrastiat în diverse locuri din Ploiesti.
Sus In jos
victors
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 826
Varsta : 25
Clasă : Elev
Data de inscriere : 28/12/2008

Foaie de personaj
Pseudonim: Logi
Motto: Nu e ping fara pong.
Stare de spirit: Happy si plm...

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mier Aug 19, 2009 3:31 pm

Am vazut intr-un topic horror pe forum de nu stiu ce imparateasa care a ucis nu stiu cate sute de fete si lea baut sangele si a facut baie in el pentru asi pastra tineretea...acolo da minte tampita

Nu-ti schimba conceptul asupra lumii, sa nu te intereseze ce spun unii !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://promovari.forumz.ro
Evelyna
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 272
Clasă : eleva
Data de inscriere : 18/04/2009

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto: scopul scuza mijloacele
Stare de spirit: fuckin` great ;)

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Vin Aug 21, 2009 4:55 pm

Crimele sotilor West

> O alta serie de crime care a ingrozit Marea Britanie a fost comisa de cuplul West, intre anii 1967 si 1987. Frederick Walter Stephen West si sotia sa, Rosemary, au toturat, violat si ucis cel putin 12 femei, cea mai mare parte a actelor de cruzime petrecandu-se in casa familiei West din Gloucester.

> Cei doi isi alegeau victimele din randul chiriaselor sau al bonelor care locuiau in casa lor si a caror disparitie ar fi fost cu greu remarcata. Cei doi soti si-au ucis chiar si fiica in varsta de 16 ani, pe nume Heather.

> Pe parcursul mariajului sotilor West, un numar insemnat de femei au fost ucise, dezmembrate si ingropate pe proprietatea ocupata de acestia. In mai 1992, Frederick isi violeaza fiica in varsta de 13 ani, iar trei luni mai tarziu politia deschide o ancheta si il acuza pe Fred West de comiterea a 12 crime, acuzand-o pe Rosemary de complicitate.

> In februarie 1994, politia obtine mandat de perchezitie si incep sa cerceteze gradina familiei. Dupa mai multe sapaturi, politia descopera in curtea casei oase umane. Frederick si sotia sa, Rosemary, sunt acuzati de 12, respectiv 10 crime si sunt inchisi.

Ce dragut...crima in familie...:X...mi s`a parut interesant articolul...am auzit ca e si film ("Mum and Dad")
Sus In jos
JoanneJoan
Suprem User

feminin
Numarul mesajelor : 249
Varsta : 25
Clasă : 11
Data de inscriere : 01/07/2009

Foaie de personaj
Pseudonim: Jane
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Lun Dec 21, 2009 6:56 pm

OMG ce mai sadici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Mier Dec 30, 2009 11:30 pm

JoanneJoan a scris:
OMG ce mai sadici
de acord cu tn:))
mai bn omori u de cat sa vezi la altu cum omoara
Sus In jos
alastair
God

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   Vin Sept 10, 2010 6:32 am

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cel mai mare criminal din istorie ?   

Sus In jos

Cel mai mare criminal din istorie ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Philips W832 Xenium, un smartphone dual-SIM cu ecran mare si procesor dual-core
» Un interlop din Baia Mare ii scuipa pe politisti.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum :: Prima categorie :: Diversitate :: Life & Entertainment-
Mergi direct la: