Forum

AcasaPortalGalerieJocuriHoroscopCautareInregistrareConectare
2/Saptamana
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» neam mutat pe www.c-strikecity.tk
Sam Feb 11, 2012 11:47 am Scris de victorz

» Varcolacii
Sam Sept 24, 2011 5:18 pm Scris de Alexwolfhart

» Airsoft
Mier Aug 31, 2011 8:58 pm Scris de Wolfy

Distribuiţi | 

Ce ne place la fete ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
victors
Administrator
Administrator

masculin
Numarul mesajelor : 826
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti
Clasă : Elev
Data de inscriere : 28/12/2008

Foaie de personaj
Pseudonim: Logi
Motto: Nu e ping fara pong.
Stare de spirit: Happy si plm...

MesajSubiect: Ce ne place la fete ?   Vin Noi 27, 2009 11:42 pm

Ce ne place la fete?

Culoarea ochilor:
Culoarea parului:
Calitati:
Defecte:
Parte a corpului:
Stil:
Diferenta de varsta:
Inaltime:
Bun sau rau:
Particularitati:

Culoarea ochilor: Caprui/Albastri
Culoarea parului: Brunet
Calitati: Amuzanta, Vorbareata,
Defecte: -
Parte a corpului: Picioarele, Abdomen,
Stil: Nebuna oarecum
Diferenta de varsta: 1/2 ani
Inaltime: 1.70
Bun sau rau: Bun
Particularitati: -

Nu-ti schimba conceptul asupra lumii, sa nu te intereseze ce spun unii !

Ultima editare efectuata de catre Logi(Adm) in Dum Noi 29, 2009 10:47 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://promovari.forumz.ro
kristen
Power User
Power User

feminin
Numarul mesajelor : 115
Clasă : 12
Data de inscriere : 11/01/2009

Foaie de personaj
Pseudonim: Kristen
Motto: Careful what you wish for..
Stare de spirit: o.O

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Vin Noi 27, 2009 11:45 pm

Logi(Adm) a scris:
Ce ne place la baieti?

stiu k n'am voie sa scriu aici..dar ai o mica greseala numita copy&paste:))
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Dum Noi 29, 2009 11:10 am

Culoarea ochilor: Caprui/Negrii
Culoarea parului: Brunet/Saten inchis
Calitati: De treaba
Defecte: -
Parte a corpului: Ochii Si Parul
Stil: Cat mai asemanator de al meu
Diferenta de varsta: de varsta mea sau cu un an sau 2 mai mica
Inaltime: nu conteaza
Bun sau rau:-
Particularitati:-
Sus In jos
alastair
God

masculin
Numarul mesajelor : 378
Clasă : Beutor amator
Data de inscriere : 28/02/2009

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit:

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Dum Noi 29, 2009 7:49 pm

Culoarea ochilor:Rosi
Culoarea parului:Verde
Calitati:Schiloada, Analfabeta, Manelista/Metalista
Defecte:Vesela, Desteapta, Cu forme, Intelegatoare
Parte a corpului:Limba, Degetul mijlociu de la picior,Parul de pe piept
Stil:Lent
Diferenta de varsta:4 ani
Inaltime:1,20 sau 2,10
Bun sau rau:Rau
Particularitati: Fara

Tot ce am scris mai sus este 100 real.
Sus In jos
moreno'''
Little User
Little User

masculin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 24
Clasă : mai cont?? /:)
Data de inscriere : 06/12/2009

MesajSubiect: huh   Dum Dec 06, 2009 9:55 pm

Culoarea ochilor:caprui/verzi
Culoarea parului:brunet/blond
Calitati:frumoasa.desteapta.simtul umorului
Defecte:perversa:D
Parte a corpului:adik??
Stil:libertina
Diferenta de varsta:2-3 ani
Inaltime:1 60 1 70
Bun sau rau:bun
Particularitati:
Sus In jos
victors
Administrator
Administrator

masculin

Foaie de personaj

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Dum Dec 06, 2009 10:04 pm

moreno nu esti departe de mine omule :

Sus In jos
NoxRhymes
Medim User

masculin
Numarul mesajelor : 47
Clasă : I

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:
Stare de spirit: relax;)

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Lun Dec 07, 2009 11:51 am

Culoarea ochilor: caprui/negrii/albastrii
Culoarea parului: nu prea conteaza atata timp cat cu e cv prea strident
Calitati:simtul umorului, sincera, sa nu fie proasta, .... si altele mai neinsemnate
Parte a corpului: sanii, fundul(sa nu mancati cacat atat d mult sa-mi ziceti ca nu conteaza astea 2), ochii, buzele
Stil:unic :
Diferenta de varsta: max +/- 3
Inaltime: sa nu fie mai inalta decat mn(180) si nici mai mica de 160
Bun sau rau: cate putin din amundoua
Particularitati: ....
Sus In jos
victors
Administrator
Administrator

masculin

Foaie de personaj

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Lun Dec 07, 2009 1:54 pm

NoxRhymes a scris:

Parte a corpului: sanii, fundul(sa nu mancati cacat atat d mult sa-mi ziceti ca nu conteaza astea 2)

Dar acum sa nu o iei numai pentru asta ca nu ai facut nimic : poate doar sa te folosesti de ea

Sus In jos
NoxRhymes
Medim User

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Lun Dec 07, 2009 8:58 pm

Logi(Adm) a scris:
NoxRhymes a scris:

Parte a corpului: sanii, fundul(sa nu mancati cacat atat d mult sa-mi ziceti ca nu conteaza astea 2)

Dar acum sa nu o iei numai pentru asta ca nu ai facut nimic : poate doar sa te folosesti de ea

Normal ca nu
Sus In jos
Doesn't Matter

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 29
Clasă : Innocent

Foaie de personaj
Pseudonim: Maryo
Motto: Dau o lada de suc,cand oi ajunge camionagiu :D
Stare de spirit: Nu stiu daca am vre-un spirit, Si daca as avea,nu stiu in ce stare se afla.

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Lun Dec 07, 2009 11:04 pm

Let's be serious,as I am.
In general,da! Punem accent pe aspectul exterior,care pentru multi,conteaza.
Dar hai sa spunem lucrurilor pe nume.
Nu e neaparat nevoie sa aibe nu stiu ce ochi,culoare de par,sau mai stiu eo ce alte chestii de umplutura. Daca ne-a spus "Te Iubesc",batalia e deja castigata.
Ne place la fete faptul ca ne tin de vorba sa n-adormim in fata lor,sau preiau ele cuvantul,in cazul in care ai amutit de .. frumusetea lor.
Ne place la fete faptul ca,atunci cand suntem certati cu ele,asteapta de la noi sa facem primul pas,sa nu cumva sa-si umileasca orgoliul si sa credem ca sunt naive.Deci,tre' sa demonstram ca suntem barbati,stapani pe situatie,responsabili.
Ne place la fete,ca atunci cand le ceri in casatorie,chiar si in gluma,ele spun : "Ma mai gandesc". De fapt,orice propunere naughty si plina de aventura e rasplatita cu sintagma asta.
Ne place la fete ca se ingrijoreaza pentru noi si ne suna sa ne intrebe daca am ajuns cu bine acasa. Si te mai intreaba si in cat timp,ca nu cumva sa fii avut sansa sa le inseli cu cineva la colt de strada.
Ne place la fete ca sunt atat de pitzi,si ne holbam intr-una la pozele lor de pe hi5/facebook/twitter si mai si ciordim cateva,cu speranta sa le visam la noapte ( nu conteaza ipostaza).
Ne place la fete ca sunt narcisiste,si fac ele aproape orice sa iasa in evidenta cu ceva,chiar daca au si puncte slabe. Ce e mai frumos,ele arata.
Ne place la fete faptul ca asteapta de la tine sa mananci tot,iar ele vin cu expresia : "Nu pot sa mananc. Papa si de la mine".
Ne place la fete ca ne admira atunci cand iesim noi in evidenta cu orice avem la indemana,si asta tot pentru ele,pentru a le impresiona, "Vai,Doamne,ce muschi am,cate flotari fac,sau ce cos,sau gol am marcat. Mai ceva ca-n filme."
Ne place la fete ca nu se uita mai deloc la muschi,desi noi venim cu maieuri transpirate,gen : "Ce epuizat sunt.Imi faci si mie un masaj?". Dar de fapt,ele isi arunca privirea la muschiuletul ala de sus,din cap. "Merge,deci continuu relatia".
Ne place la fete cum saruta. Si daca nu au experienta prea multa,ne place enorm ca ele se straduiesc sa arate ca stiu sa sarute,copiind nu stiu ce personaj,din nu stiu ce film. Cum ar fii sa ne arate cum e in desene animate cu arta sarutului?
Ne place la fete ca atunci cand le spunem ca sunt frumoase,ele spun : "Eeehh,si cu tine. Hai ca nu-s modesta. Abtine-te. Sunt asa cum m-a lasat Dumnezeu".Iar cand le spui ca sunt urate,chiar si in gluma,neaga vehement. "Cine?Eo?".
Ne place la fete ca fac intotdeauna pe nevinovatele. Ele nu-s de vina pentru nimic. "Nu eo l-am facut sa sufere.S-a indragostit prostu' prea tare". "Nu eo i-am dat papucii. Am fost de comun acord" :-@ "Nu eo iti cheltui banii. Dragostea asta te face sa-i scoti din buzunar"
Ne place faptul ca,in general,fetele nu sunt materialiste. Despre cele materialiste nu se merita vorbit. Insa,atunci cand ii cumperi ceva unei fete,in loc de "Multumesc,apreciez,esti un scump,bla bla bla",prima fraza pe care o folosesc este "Aoleo,cat ai dat pe el? E prea scump. Te omor. Nu trebuia sa faci lucrul asta",etc.
Ne place la fete ca sunt atat de geloase,incat daca te vad stand de vorba cu o tipa oarecare,deja isi imagineaza ca pitipoanca vrea ceva anume de la tine. Sau tu de la ea. Ce mai conteaza? Ele si-o imagineaza. Si in prima discutie pe care o ai cu ea,iti pune o intrebare gen : "Cine era? Ce vrea aia de la tine?"
Ne place la fete faptul ca daca te-ai despartit de ea,iar unei prietene,colege,etc. ii place de tine si vrea sa profite de situatie,niciodata n-o sa te recomande. Mda,stiu ca nu va place sa ne oferiti pe tava alteia,invidioaselor ! >:P
Ne place la fete ca sunt mai inteligente decat barbatii. Dumnezeu cand a facut omul,intai l-a facut pe Adam. Cand a vazut Dumnezeu ca pe Adam nu-l duce capul,a facut-o pe Eva,ca sa-i lumineze un pic rationamentul.
Ne place la fete ca sunt foarte sensibile si bocesc din orice. "Vai,mi-am rupt o unghie. Pana creste,mor." , "Vai,ce final tragic are episodu' cutare din telenovela cutare."
Ne place la fete ca majoritatea nu stie se cante. Dar se straduiesc,jale. Nu ati observat ca baietii sunt cei care pot scoate cele mai frumoase sunete si acorduri? Ma intreb cate piese aveti in winamp (sau ce folositi voi) cu fete si cate cu baieti :-?
Ne place la fete ca se inghesuie sa ne spuna : "Nu mai vreau sa fim impreuna",iar cand e vorba sa ne spuna "Hey,sa stii ca-mi placi :>",ia-le de unde nu sunt
Ne place la fete ca sunt nehotarate. "Nu stiu cu ce sa ma imbrac,ca sa-l impresionez".
Imi place la fete ca sunt incapatanate. Nu iti cer ajutorul. Vor sa arate ca pot si ele sa spele un adidas,sau sa prepare o ciocolata calda,sau sa puna aspiratorul,etc. "Nu,barbate. Tu stai si uita-te linistit la meci."
Ne place la fete ca ne domina. "Unde mergem scumpo?". "Intai la piata,apoi la banca,apoi in mall,apoi in vizita la ruda mea. Hai tine pasul,mototolule!"
Ne place la fete faptul ca nu sunt prea bisericoase. Au adoptat sintagme gen : "tu ce pula mea mai vrei?",etc. Le vezi la tot pasul tragand din chistoc. Ele sunt constiente ca vor ajunge in Iad,asa ca profita si se distreaza in viata asta,ca in cea viitoare .. Dumnezeu cu mila. Iar atunci cand au un test si n-au invatat,nu spun : "Da Doamne sa pice ce stiu". Ele spun "Da si mie colegu sa copiez. Hai ca dau un kiss "
Ne place la fete ca sunt lingusitoare. "Haideti,domn profesor,puneti-mi si mie acolo un 8 pe putin. Nu vedeti cum arat?". "Hai mami,ia-mi si mie parfumul ala,please :d,sa ma invidieze fetele si sa intoarca baietii capul dupa mine". "Hai tati,da-mi si mie niste bani,ca ma duc la teatru. Si in drum spre teatru ne oprim la pizza si la film,si cred ca o sa intru si un pic in cazino" :-"
Ne place la fete ca nu se lauda niciodata cu formele lor. N-o sa auzi o fata spunand "Ia uite ce fund am. Ia uite ce sani. Si fraiere,sunt naturali. Nu-i asa ca sunt cool? Ia atinge-i!". In schimb,noi baietii prin vestiare,toata ziua ne auzi : "Tu cat o ai bah? Daca nu ai 18 ca mine,nu esti barbat"
Ne place la fete ca nu sunt atat de ironice ca noi. Ironia e una dintre calitatile noastre.
Ne place la fete ca impart aceleasi pasiuni cu noi,chiar daca nu sunt interesate. Vin cu noi la meci,mananca seminte,gusta o gura de bere,invata sa joace table,etc. In schimb,mitocanii de noi nu stam cu yuby la telenovela,nu ne bagam pe bucatarie, nu ne bagam la un tango,si nici nu le insotim la coafor.
Ne place la fete ca le e frica de parintii nostri. Cand e vorba sa-i cunoasca pe ai tai,ele spun : "Nu crezi ca e prea devreme pentru asta?". Dar noi ardem de nerabdare sa ii cunoastem pe ai lor,sa stie comunistu' de tac-su cu cine umbla fii-sa,domn'le. Asa ma dau bine pe langa socrii :P
Ne place la fete ca stiu sa prezica viitorul. Nu e cazul sa te implici foarte tare. Ele stiu din prima ca relatia n-o s-ajunga prea departe. It's just for fun. Some kisses,some hugs. Neahh,no sex. Ohh my God,are you proposin' me?" :-o
Ne place la fete ca sunt secretoase. Nu iti spun nici de-al naibii ce au. Ele se vorbesc intre ele,tatele. Iar daca ne vad pe noi suparati,agitati,sau mai stiu eo cum,te intreaba : "Ai patit ceva,yuby? Stii ca mie poti sa-mi spui orice. Sunt alaturi de tine,oricand :D" Ohhh yeah :-@ In schimb,noi,impartim totul in jur. "Bah,gajica-mea e 'pe stop'. Sunt in doliu". Felicitari ! A aflat toata scoala ca prietena ta e la menstruatie. Aplauze!
Ne place la fete ca sunt obsedate de curatenie. Si nu orice curatienie. "Curatenia" corpului lor. Pey da,ele in evul mediu stateau cuminti in pestera. Noi ieseam si ne murdaream,ca sa le hranim. Si ce bine era 8-> Si asta facem in continuare. Barbatii sunt pe sub masini,sau pe nu stiu unde,plini de pacura,iar femeile la birou,tasteaza sau completeaza formulare. "Hey,gagica,te-ai murdarit de tus.Vezi daca nu stii sa folosesti imprimanta?" De aceea noi nu facem dus zilnic,ca stim ca a doua zi vom fii la fel de "uzati".
Ne place la fete ca niciodata nu spun "Hai pe la mine,ca sunt singura". Si daca se intampla asta,o faci ca sa ce? Ca sa descoperi ca are nu stiu animal de companie,sau o papusa care se uita la voi ciudat? "No thanks,baby. No sex today".
Ne place la fete ca sunt iritate pe faptul ca noi castigam mai bine decat ele. Nu ati observat ca se incearca de ani buni sa se demonstreze contrariul? Noi suntem mai smecheri. Lasam si spalatul si mancatul si sexul si tot. Suntem in stare sa ne luam 2-3 slujbe,numai ca sa nu ne intreaca femeia la venit
Ne place le fete ca sunt inferioare in arta condusului. Dar ele isi iau carnetul,sa simta si ele cum e sa aibe ce are si barbatul. Daca ati intalnit vre-odata soferita de tir sau de bus,anuntati-ma. Vreau sa fac o poza cu ea.
Ne place la fete ca au simtul umorului. Dar ca sa-l simta,ele se uita la emisiuni de divertisment,ca tu n-o amuzi nici daca o gadili.
Ne place la fete ca dau vina pe destin. "Asa a fost sa fie,nu ne potriveam [-("
Ne place la fete ca ne provoaca la orice,ca sa aibe ce invata de la noi,in cazul in care pierd. Sau ca sa se laude,in cazul in care ne inving.
Ne place la fete ca sunt inteligente,capabile sa te intoarca dupa placul lor,viclene,iar noi cadem in plasa mereu. Suntem vulnerabili.
Ne place la fete ca ne iubesc,asa prefacandu-se,dar ne iubesc,sa stiti. Si spun asta de-abia dupa ce le-o spunem noi primii.
Sunt multe lucruri care ne plac la fete. Cum merg pe strada,ce muzica asculta,sau prin ce fancy-shop-store si-au mai facut veacu',asa in trecere,macar,in cazul in care mami si tati nu sunt multimilionari.
Si lasand la o parte fetele,ca deja nu imi mai gasesc cuvinte ca sa spun ce ne place la ele,imi place la mine faptul ca am pierdut o ora si jumatate cu articolul asta,ca sa afli la final ca iti multumesc ca l-ai citit.
See ya next time.
"Who am I?" Doesn't matter :-j
[b]

Ultima editare efectuata de catre Doesn't Matter in Mier Feb 15, 2012 2:35 pm, editata de 5 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ioan17cojocaru@yahoo.com
NoxRhymes
Medim User

masculin

Foaie de personaj
Pseudonim:
Motto:

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Mar Dec 08, 2009 10:04 pm

coae ce ai scris este interesant dar se cam stiau toate kestile astea ....SI NU IMI VINE SA CRED CA AI AVUT RABDARE SA SCRII ATAT!!!
Sus In jos
victors
Administrator
Administrator

masculin

Foaie de personaj

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   Mar Dec 08, 2009 10:59 pm

@ Doesn't Matter la o singura chestie nu sunt de acord cu tine => Ne place la fete ca sunt mai inteligente decat barbatii. . Aici chiar nu se pune problema asa. Eu zic ca treaba sta altfel. La ce se pricep femeile nu se pricep barbatii si invers. Deci suntem la egal. Sau si noi ne-am putea descurca la fel de bine ca o femeie la unele lucruri. Doar daca ne punem capu la conributie si ne dam interesu si nu ne dam lenii spanand : nea...iau si eu de la ea.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce ne place la fete ?   

Sus In jos

Ce ne place la fete ?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Note 3, de acum si in varianta pentru FETE
» [phpBB3]Imi place,Tweet,Share in bara